Hakkımızda

Piksel ;

Dijital dünyanın en küçük yapı taşı. Bu dünyada her şey bir piksel ile başlayıp milyon piksel ile devam ediyor. İşimiz, sosyal hayatımız, hayallerimiz kısacası her şeyimiz piksellerden ibaret. Dijital dünyadaki kariyer yolculuğunuzda en kaliteli ve faydalı sonucu almak için artık modern, deneyimli ve güçlü bir yol arkadaşınız var. Piksel Akademi, profesyonel iş yaşamınızda artık yeni yol arkadaşınız. Bilişim eğitimlerini sadece program öğreterek değil, ayrıca proje atölyeleri ile deneyimleme fırsatını sunuyoruz. Piksel Akademi eğitimleri ile sektöre bir adım önde başlamaya hazır olun!

 

 

Piksel Akademi genç, dinamik ve tecrübeli eğitmen kadrosu ile 2015 yılında Antalya’da kurulmuştur. 10 yılı aşkındır bilişim alanında eğitmen, uzman ve danışman olarak çalışmış olan kurucularımız Emrah KOZAN ve Raifhan AYDIN’ın girişimleri ile MEB Onaylı Özel Piksel Bilgisayar Kursu ve Atölye Piksel yapısı ile çalışmalara başlamıştır.

 

Bizi en iyi öğrencilerimiz anlatır!

Bireysel bilişim eğitimleri alanında atölye ve öğrenci kariyer odaklı bir çalışma sistemi benimsemiştir. Piksel Akademi mezunları eğitim sonrasında gerçek bir uzman ve deneyimli personel olarak bölgede profesyonel iş hayatına adım atabilmektedir. “Bizi en iyi öğrencilerimiz anlatır” sloganı ile eğitim ve öğrenci odaklı çalışmalarında ciddi başarılar elde edilmiştir. Kurumumuz bünyesinde bulunan Atölye Piksel bünyesinde hali hazırda 22 personel ile dünya çapında bir çok mobil uygulama, web sayfası ve tasarım projelerine imza atılmıştır. Hali hazırda Tolga Gariboğlu ve Garage Newyork ile ortak projeler yürüten atölyemiz ulusal çapta bir çok projeye de imza atmıştır. Eğitim birimimiz ile koordinasyon halinde çalışan Atölye Piksel bünyesinde öğrencilerimiz pratik yapma ve proje tecrübesi kazanma şansına sahiptir.

Gerçek bir proje deneyimine hazır olun!

Piksel Akademi Bilişim Uzmanlığı Eğitimleri ile kariyerinizde gerçek bir proje deneyimi elde edebilirsiniz. Eğitimlerimiz profesyonel ve tecrübeli eğitmenler ile uygulama sınıflarda gerçekleşmektedir. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki farklı seans türünde eğitim alabilir cuma günleri ücretsiz olarak atölye çalışmalarına katılabilir ve sınırsız etüt alma imkanı bulabilirsiniz. Atölye günlerinde tam gün proje odaklı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda gerçek bir proje ekibi ve ajans olarak Atölye Piksel biriminde kariyer imkanı bulabilirsiniz.